Mazhar Yıldırımhan iddialara böyle yanıt verdi: “Düşüncelerimi ifade etmekten çekinmem”

Mazhar Yıldırımhan iddialara böyle yanıt verdi: "Düşüncelerimi ifade etmekten çekinmem"

AK Parti Trabzon teşkilatı içerisinde Mazhar Yıldırımhan’ın görüşlerini açıkça dile getirmesinin bir kesim tarafından muhalefet olarak algılanmasına bizzat kendisinden yanıt geldi.

Yıldırımhan, muhalefet olarak algılanmasının doğru olmadığını dile getirerek düşüncelerini her zaman ortaya koyduğunu “Özgün düşüncelerimi de ifade etmekten çekinmem” ifadelerini kullanarak dile getirdi.

Özellikle Pazarkapı’da yapılan camii için karşı olduğu iddiasına cevap veren Yıldırımhan “Ben bu cami ile ilgili daha önce, bu cami tartışmaları yapıldığı zaman dedim ki; “Bana göre Pazarkapı camisinin etrafı açılıyor, o bölgede 8 tane cami var, Pazarkapı camini fonksiyonel hale getirebiliriz. Bunun etrafı TOKİ tarafından yıkılıyor, eğer sahile kadar yıkılacak ve Pazarkapı caminin etrafı tamamern açılacaksa, Pazarkapı cami buradaki cami ihtiyacını karşılayabilir.” Benim söylediğim bu. O zaman dediler ki “protokol cami”. Ben de “caminin protokolü olmaz” dedim.  Bu düşüncelerimi aynen bu şekilde ifade ettiğim için beni camiye karşıt gibi göstermek istiyorlar. “ dedi.

Mazhar Yıldırımhan ayrıca Trabzon’da reklam panolarına yazılan “Love Erdoğan” yazısı için sosyal medyada “ “Seni Seviyoruz Erdoğan” olmalıydı “ şeklindeki önerisini herhangi birine cevap olarak yazmadığını söyledi.

Yayım tarihi
Son Dakika olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir