Faruk Özak’ı en çok üzen iftira!

faruk özak

Haber61 TV’de yayınlanan Atakan Kadıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Aleni Sorular’a Trabzon’un önemli isimleri misafir olmaya devam ediyor. Kadıoğlu’nun bu haftaki konuğu eski bakan ve Trabzonspor’un eski başkanı Faruk Özak oldu.

Özak, hem Trabzon’ hem de Trabzonspor’a dair değerlendirmelerde bulundu.

Özak’ın açıklamaları içerisinde bu köşemiz için dikkatimizi çeken bazı başlıklar oldu.

Bunlardan biri atılan iftiralardan en çok üzüldüğünü anlattığıydı. Özak “ Bir çok iftira atıldı. Bugün Tayyip beye de atılıyor. Beni en çok üzen iftira “Faruk Özak Kaşüstü hastanesinin altlarını ve Meydan’daki Bağkur binasının olduğu alanı satın aldı” şeklindeki iki iftiraydı. İkisi de söz konusu değil. Hatta duyunca hanım da şaşırmıştı.” İfadelerini kullandı.
Özak’a göre Trabzonspor’un hatası Newton

Trabzonspor ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Faruk Özak, teknik direktör Abdullah Avcı’yı başarılı bulduğunu söyledi. Yönetimin sezon başında Newton ile yola devam etmesinin ise hata olduğunu dile getirdi. Ayrıca Hüseyin Çimşir’i de başarılı bulan Özak “Onunla yollar ayrılsa bile Newton ile devam edilmemeliydi” dedi.

Transfer konusunda ise yönetimi çok başarılı bulduğu söylenemez.

Faruk Özak sezon başı yapılan transferleri kötü olarak tanımlarken devre arası transferlerini ise “Çok iyi diyemem ama iyi” şeklinde değerlendirdi.

Son olarak Özak, yönetim ve hocaya mutlaka destek olunması, istikrarın yakalanması gerektiğini ifade etti.

Yayım tarihi
Son Dakika olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir